کمترین قیمت تدریس خصوصی در منزل چقدر است؟

در این مقاله در رابطه با کمترین قیمت کلاس های تدریس خصوصی توسط اساتید مجرب در تهران، ایران و کل جهان و همچنین در رابطه با هزینه معلم خصوصی در منزل با نرخ ارزان توضیح داده می شود.

در این مقاله تلاش می شود در رابطه با قیمت تدریس خصوصی در منزل در ایران و کل جهان توضیحاتی ارائه شده و نرخ ها با هم مقایسه گردد. به صورت کلی هزینه معلم خصوصی در ایران به نسبت کشورهای دیگر بسیار مناسب تر و ارزان تر است. در ادامه این مطلب که گفته شد را اثبات می نمائیم.

مقایسه قیمت تدریس خصوصی در داخل و خارج از ایران

همانطور که در این صفحه ذکر شده است، به طور متوسط، یک معلم خصوصی بین ۲۵ تا ۸۰ دلار در ساعت هزینه دارد. برای SAT و آموزش آمادگی آزمون، قیمت ها از ۴۵ دلار در ساعت شروع می شود و تا ۱۰۰ دلار در ساعت (۵ میلیون تومان در ساعت!) می رسد. نرخ مرکز آموزشی محلی ۱۵۰ تا ۲۰۰ دلار در ماه است. با در نظر گرفتن قیمت ۵۰ هزار تومان برای دلار، همانطور که مشاهده می کنید حداقل هزینه تدریس خصوصی در خارج از ایران یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است و تا ۴ میلیون و ۵ میلیون تومان برای هر ساعت هم می رسد که واقعا هزینه بالایی است. مدرسین خوب و برجسته داخل ایران با نرخ های بسیار مناسب تری تدریس خصوصی را انجام می دهند. منبع: https://tutors.com

مقایسه هزینه معلم خصوصی تازه کار و مدرس خصوصی با سابقه

در سایت clueylearning.com.au هم توضیحاتی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی و هزینه معلم خصوصی ارائه شده است. ممکن است مربیان به خوبی آموزش ببینند تا به فرزند شما کمک کنند تا بتواند پیشرفت کند. اما این راهنمایی متخصص بهایی دارد و نه فقط یک قیمت پایین. خدمات تدریس خصوصی از حدود ۵۰ دلار در ساعت برای «معلم خصوصی» تازه کار شروع می شود و برای مدرسین خبره و متخصص تا ۲۰۰ دلار می رسد. این نرخ ها شامل محدوده وسیعی است، و برای والدینی که در حال بررسی در زمینه تدریس هستند، می‌تواند احساس سختی ایجاد کند. مانند هر حرفه ای، کسب برخی از مهارت ها دشوارتر است. افراد کمتری در برخی زمینه ها متخصص هستند و به این ترتیب، این ارائه دهندگان برای زمان خود دستمزد بیشتری دریافت می کنند. به عنوان مثال معلم خصوصی ریاضی مهندسی پیشرفته به نسبت مدرس ریاضی دبستان نرخ بیشتری درخواست می نماید.

به همین ترتیب، همه نمی توانند تدریس کنند. برای اینکه بتوان مثلثات را برای نوجوانی که در حال تلاش برای یادگیری است توضیح داد نیاز به شخص خاصی است. معلمان واجد شرایط، یا کسانی که دارای مدرک در موضوعی هستند که تدریس می کنند، احتمالاً زمان و مهارت های خود را بالاتر از مثلاً یک دانشجوی دانشگاهی بدون تجربه زیاد می دانند. ممکن است برای اولین بار به معلم یا دانش آموز نسبتاً بی تجربه حدود ۵۰ تا ۶۰ دلار در ساعت بپردازید، در حالی که یک معلم ریاضی یا انگلیسی واجد شرایط برای جلسات خصوصی بیش از ۸۵ دلار هزینه خواهد داشت. در نهایت، یک معلم ارشد شیمی، یا کسی که می تواند ریاضیات عمومی دانشگاه ۲ را تدریس کند، برای کمک به فرزند شما در معادلات سطح بالا آموزش دیده است و هزینه بیشتری نسبت به آموزش عمومی دارد. این متخصصان می توانند بیش از ۱۵۰ دلار شارژ کنند.

دوره های اموزشی برنامه نویسی

با توجه به مطالب ذکر شده واضح است که قیمت تدریس خصوصی در خارج از ایران بسیار بالا است و به همین دلیل بسیاری از دانشجویان ایرانی که خارج از کشور ساکن هستند از خدمات معلم های خصوصی خوب و مجرب داخل ایران به صورت آنلاین استفاده می نمایند. کمترین قیمت تدریس خصوصی در ایران احتمالا حدود ۱۰۰ هزار تومان است که ۲ دلار می شود! البته در تهران و ایران هم مدرسین خصوصی با تجربه بالا ممکن است برای هر ساعت تدریس خصوصی نرخ بالاتری را درخواست نمایند و این اساتید ممکن است برای هر ساعت تدریس ۶۰ دلار یا بیشتر هم درخواست کنند.

توضیحات تکمیلی در رابطه با هزینه متوسط تدریس خصوصی و کمترین قیمت

در سایت https://tutorcruncher.com هم توضیحات خوبی در رابطه با قیمت کلاس های تدریس خصوصی ارائه شده است که در ادامه می توانید مطالعه نمائید. نرخ تدریس خصوصی از ایالت به ایالت و موضوع موضوع متفاوت است، اما به طور متوسط، هزینه یک معلم خصوصی تقریبا بین ۱۵ تا ۸۰ دلار در ساعت (۷۵۰ هزار تومان تا ۴ میلیون تومان به ازای هر ساعت تدریس) است. نرخ ها ممکن است بسته به عوامل مختلفی از جمله سطح تحصیلات، تخصص و دشواری موضوع متفاوت باشد.

از سوی دیگر، برخی از والدین ممکن است به سادگی آموزش آمادگی آزمون را انتخاب کنند  و از کلاس های خصوصی در ایام امتحانات استفاده نمایند. این به دلیل ماهیت شدید و حساس به زمان شهریه می تواند به طور قابل توجهی بیشتر از نرخ معمول تدریس خصوصی هفتگی یا ماهانه باشد. هزینه تدریس خصوصی در هر ساعت برای آمادگی آزمون به طور متوسط ​​۴۵ تا ۱۰۰ دلار است (از ۲ تا ۵ میلیون تومان به صورت متوسط).

بررسی کمترین قیمت تدریس خصوصی در ایران و عوامل موثر بر آن

همانطور که در وبلاگ قیمت تدریس خصوصی ذکر شده است، بهترین قیمت تدریس خصوصی لزوما کمترین و ارزانترین نرخ نیست. شما باید برای هزینه ای که پرداخت می کنید باید بدانید که چه خدماتی را دریافت می نمائید. واضح است که یک استاد خوب و با سواد که از دانشگاه معتبر فارغ التحصیل شده است و سابقه کاری بالایی دارد و شاگردهای قبلی ایشان بهترین نتیجه ها را گرفته اند ممکن است به نسبت اساتید دیگر نرخ بیشتری را درخواست نماید.

بنابراین توصیه می شود فقط دنبال این نباشید که ارزانترین نرخ را برای کلاس های خصوصی داشته باشید. تلاش شما باید این باشد که یک استاد خوب و مجرب با قیمت مناسب هماهنگ کنید و این بهترین حالت است. با مدرسین خوب کلاس داشته باشید. هر چند که نرخ کلاس های خصوصی بهترین معلم های خصوصی بالاتر است اما این اساتید برجسته در زمان کمتر و با کیفیت بالاتری درس را تمام می کنند و در نتیجه در کل به نفع شما خواهد بود.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی و آیلتس در منزل و آنلاین

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ از ساعتی ۱۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان و بیشتر می تواند متغیر باشد. برای تمامی مدرسین در ایران مدرس اطلاعات کاملی ارائه شده است و می توانید هزینه درخواستی هر استاد را در کنار رزومه ایشان و نظرات شاگردهای قبلی ببینید و خودتان متوجه خواهید شد که نرخ درخواستی ایشان مناسب است یا خیر. پیشنهاد می شود با یک استاد حرفه ای و عالی کلاس زبان داشته باشید هر چند نرخ کلاس های ایشان بالاتر باشد. به این ترتیب سریع تر پیشرفت می کنید و نتیجه بهتری می گیرید.

مقایسه هزینه معلم خصوصی آنلاین با قیمت تدریس خصوصی در منزل

هزینه کلاس های خصوصی آنلاین به نسبت تدریس خصوصی در منزل در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ و هر زمان دیگری حتی تا ۵۰ درصد می تواند کمتر باشد. به عنوان مثال، در جدول بالا که یکی از اساتید هزینه تدریس حضوری را ۳۵۰ هزار تومان در نظر گرفته است، همان استاد برای تدریس آنلاین نرخ ۱۹۵ هزار تومان را درخواست کرده است. پس اگر می خواهید کلاس با قیمت مناسب تر برگزار شود از تدریس آنلاین استفاده نمائید. البته بازدهی تدریس خصوصی در منزل بیشتر است اما داشتن کلاس با اساتید فوق العاده به صورت آنلاین هم می تواند مفید باشد.

قیمت معلم خصوصی کلاس اول در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳

برای اینکه کلاس ها با قیمت مناسب و ارزان برگزار شود همانطور که گفته شد از اوایل ترم هماهنگی کلاس را انجام دهید. در ضمن لیست مدرسین را در سایت ایران مدرس با دقت بررسی کنید و مسلما معلم خوب با نرخ مناسب در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ پیدا خواهید کرد. با مدرسینی که به لحاظ موقعیت مکانی به خودتان نزدیکتر هستند کلاس هماهنگ کنید تا هزینه ایشان برای ایاب و ذهاب زیاد نشده و در نتیجه با نرخ مناسب تری کلاس را برای شما برگزار نماید. در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ شاید بتوان گفت هزینه معلم خصوصی اول ابتدایی از ۸۰۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰۰ تومان و بیشتر متغیر است

پیشنهاد می شود این مقاله را بخوانید: هزینه معلم خصوصی ابتدایی ساعتی چند سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳

عوامل موثر بر هزینه تدریس خصوصی ابتدایی و سایر مقاطع

عوامل و پارامترهای مختلفی بر قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ابتدایی و سایر مقاطع اثر دارد. به عنوان مثال مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند و یا دبیر رسمی و معلم رسمی آموزش و پرورش https://medu.ir/ هستند قیمتهای بالاتری را درخواست می کنند. به هر حال بعضی از والدین به دبیرها و معلمین رسمی اعتماد بیشتری می کنند و حاضر هستند قیمت بالاتری را هم پرداخت نمایند. از عوامل موثر دیگر بر قیمت کلاسهای خصوصی ابتدایی و تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی و سایر دروس و مقاطع می توان به شهر محل تدریس اشاره کرد. قیمت کلاسهای تدریس خصوصی در شهرهای بزرگتر بیشتر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
Scroll to Top