شرکت هوشمند سازی ساختمان چیست؟

شرکت هوشمند سازی ساختمان چیست؟ برخی از تأسیسات تا ۳۰ درصد انرژی مصرفی خود را در فرآیندهای ناکارآمد هدر می دهند. این عامل یکی از دلایل محبوبیت ساختمان های هوشمند است. شرکت هوشمند سازی ساختمان هوش سان با بهره گیری از علم روز، هوشمند سازی ساختمان را انجام می دهد و از مصرف انرژی بیش از حد جلوگیری می کند. همچنین این ساختمان ها به دلیل هوشمند شدن، کارایی بیشتری نسبت به نوع قبل خود دارند. در ادامه از شرکت هوش سان به بررسی شرکت های هوشمند سازی و هزینه هوشمند سازی ساختمان خواهیم پرداخت. پس همراه ما باشید!

ساختمان هوشمند چیست؟

شرکت هوشمند سازی ساختمان چیست؟ | هوشسان

ساختمان هوشمند با دارا بودن امکاناتی ,  از سیستم های پیچیده که به صورت خود کار عمل می کنند برای به حداکثر رساندن رفاه ساکنان مورد استفاده قرار می گیرند. از لحاظ تاریخی, این اصطلاح اغلب به سازه هایی گفته می شود که برای پایداری ساخته شده اند تا فناوری هوشمند. امروزه این تعریف شامل تعمیر و نگهداری ساده، افزایش تجربه مستاجر, افزایش بهره وری و موارد دیگر است. طراحی ساختمان هوشمند که توسط شرکت هوشمند سازی ساختمان انجام می شود، دستگاه‌های متصل به اینترنت اشیا,  محاسبات ابری، واقعیت افزوده و سایر سیستم‌ها را در پلتفرمی ادغام می ‌کند که فرآیند های روزانه را به صورت خودکار ارائه می دهد.
اگر یک ساختمان هوشمند بداند که یک فرد معمولاً در ساعت ۱۱:۰۰ وارد اتاق می شود، می تواند سیستم های HVAC را تنظیم کند تا اطمینان حاصل شود که دما در سطح مطلوبی است. سپس اگر ساعت ۱۱ کسی نرسید، می تواند کولر گازی را برای صرفه جویی در مصرف انرژی تنظیم کند. 

ویژگی های شرکت هوشمند سازی ساختمان چیست؟

ساختمان هوشمند | هوش سان

شرکت های هوشمند سازی ساختمان دارای ویژگی های مختلفی می باشند که باعث بهتر زندگی کردن افراد و راحتی بیشتر آن ها در این ساختمان ها می شود. شرکت هوشمند سازی ساختمان با استفاده از این ویژگی ها توانسته است ساختمان های هوشمند کاربردی و مطلوبی را خلق کند. در ادامه به بررسی مزایایی که شرکت های هوشمند سازی ساختمان ایجاد می کنند، خواهیم پرداخت.

۱٫ خدمات خودکار و شخصی سازی شده

ساختمان هوشمند دارای ویژگی هستند که دستگاه های IoT، اتصال آنلاین و بهره وری انرژی را با هم ترکیب می کنند. یکی از تفاوت‌های کلیدی بین ساختمان هوشمند و ساختمان معمولی، اتوماسیون است؛ در حالی که ساختمان‌های هوشمند رابط‌هایی را برای کنترل عملیات تسهیلات ارائه می‌دهند، ساختمان‌های معمولی باید آن ها را به طور دستی مدیریت کند. شبکه های پیشرفته از حسگرها برای شناسایی مکان های افراد و پیش بینی موقعیت آنها قبل از بهینه سازی محیط ساختمان استفاده می کنند.

۲٫ بهره وری انرژی

رایج ترین اتلاف انرژی ناشی از ناکارآمدی های روزمره است که با استفاده از خدمات شرکت هوشمند سازی ساختمان این مشکل حل می شود. با بهینه مصرف کردن انرژی، هزینه هوشمند سازی ساختمان برای ساختمان بسیار به صرفه تر می شود. ساختمان های هوشمند می توانند این استفاده را برای کاهش هزینه ها و ارتقای پایداری خودکار ایجاد کنند. به عنوان مثال, مرکز ممکن است کنترل های آب و هوا را بر اساس تعداد مسافران در یک فضای خاص تنظیم کند. روشنایی فضای کار ممکن است زمانی که میز در حال استفاده است روشن شود و وقتی همه آن را ترک کنند، خاموش شود.

دوره های اموزشی برنامه نویسی

۳٫ نگهداری بهینه

هنگامی که مشکلی در یک ساختمان هوشمند رخ می دهد, مدیران تأسیسات باید در اسرع وقت آن را برطرف کنند. خوشبختانه, این سیستم ها می توانند از ابزارهای نگهداری پیشگیرانه برای نظارت بر عملکرد و توصیه بازرسی های اولیه استفاده کنند. علاوه بر این، طراحی ساختمان باید شامل دسترسی آسان به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری در سراسر سازه باشد.

۴٫ اتصال به اینترنت قابل اعتماد

تمامی ساختمان های هوشمند برای استفاده از قابلیت های دستگاه های موجود در شبکه خود برای استفاده از اینترنت اشیا به شرکت هوشمند سازی ساختمان و اینترنت پر سرعت نیاز دارند. فقط اضافه کردن روترهای Wi-Fi کافی نیست، طراحان باید پوشش را به حداکثر برسانند، از مصالح ساختمانی که سیگنال‌ها را مسدود می‌کنند اجتناب کنند و موارد احتمالی را برای مواقع اضطراری در نظر بگیرند. به همین دلیل کابل های Ethernet مطمئن ترین زیرساخت برای کامپایل سیستم های مختلف هستند. چه در حال ارتقاء یک ساختمان استاندارد یا طراحی یک تأسیسات از ابتدا باشید، برنامه های سیم کشی پیشرفته یک انتخاب هوشمندانه است.

قیمت هوشمند سازی ساختمان

یک ساختمان هوشمند که توسط شرکت هوشمند سازی ساختمان ساخته می شود, از پیشرفته‌ترین سیستم‌های خودکار برای بهینه‌سازی راندمان عملیاتی و بهبود راحتی افراد استفاده می‌کند. قیمت هوشمند سازی ساختمان بسته به فرایند و خدماتی که به افراد ارائه می دهد، بسیار مطلوب است. ساختمان‌های هوشمند از دستگاه‌های متصل به اینترنت اشیا به همراه محاسبات ابری، واقعیت افزوده و سایر سیستم‌های روی پلتفرم برای خودکارسازی فرآیندهای روزانه استفاده می‌کنند.
به عنوان مثال, یک ساختمان هوشمند می تواند به طور خودکار نور را زمانی که فضا اشغال شده است تنظیم کند. وقتی اتاق خالی است, برای بهره وری انرژی، روشنایی را خاموش می کند. این فناوری به ساختمان اجازه می دهد تا فرآیندهایی را ایجاد کند که متناسب با نیازهای منحصر به فرد سازه باشد.

بهترین شرکت هوشمند سازی ساختمان

بهترین شرکت هوشمند سازی | هوش سان

امروزه، بسیاری از استارت آپ های جدید از اینترنت اشیا, یادگیری ماشینی و راه حل های صرفه جویی در انرژی برای ایجاد نوآوری عظیم در ساختمان های هوشمند استفاده می کنند. در اینجا لیستی از ۵ شرکت هوشمند سازی ساختمان که می توانند آینده ساختمان های هوشمند را تغییر دهند.

۱٫ شرکت هوش سان

شرکت هوشمند سازی ساختمان هوش سان با دارا بودن سال های بسیار زیادی تجربه در امر هوشمند سازی ساختمان، توانسته است ساختمان های بسیاری را هوشمند سازی کند. این شرکت با دارا بودن بروز ترین علم هوش مصنوعی روز، توانسته است نیاز های هوشمند سازی مشتریان را به صورت بسیار مطلوب براورده کند. هزینه هوشمند سازی ساختمان در این شرکت بسیار مطلوب بوده. همچنین قیمت هوشمند سازی ساختمان به صرفه ای را نسبت به دیگر شرکت ها ارائه می دهد.

۲٫ شرکت VG Smartglass

یک شرکت هوشمند سازی ساختمان مستقر در شیکاگو است که دینامیک شیشه را برای پنجره های نصب شده در دفاتر تجاری و ساختمان های مسکونی مرتفع متحول کرده است. کاربر می تواند هر پنجره ای را از روشن به تاریک تبدیل کند و به صورت پویا برای حفظ حریم خصوصی، روشنایی و کنترل قدرت تنظیم کند. شیشه هوشمند فعلی جایگزین های گران هستند و به برق یا مواد تغییر فاز بستگی دارند. فناوری VG در این سیستم توسط کاربر کنترل می‌شود، نیازی به برق یا مواد تغییر فاز ندارد و جایگزین ارزان‌تری برای شیشه‌های هوشمند است.

۳٫ شرکت Sagegreenlife

ساخت و نصب دیوارهای سبز زنده که می‌توانند به عنوان عایق طبیعی برای پروژه ها در هر اندازه ای عمل کنند و انتقال حرارت از بیرون ساختمان را کاهش دهند تا در هزینه های انرژی صرفه جویی شود و آلودگی صوتی کاهش یابد. تبدیل شدن دیوار به دیوارهای زنده که گاهی به آن دیوار سبز یا باغ عمودی می گویند، ارزش املاک تجاری و مسکونی را برای صاحبان ساختمان های هوشمند افزایش می دهد. طبق گفته شورای ساختمان سبز ایالات متحده، “سرمایه گذاری اولیه در یک ساختمان سبز با افزایش متوسط ارزش مورد انتظار ۴٪، ملک را با ارزش تر می کند.”

۴٫ شرکت IGOR

این شرکت هوشمند سازی ساختمان یک پلت فرم IoT برای بازار ساختمان های هوشمند ایجاد می کند. فناوری ایگور از کابل های الکتریکی موجود برای تبدیل سازه ها به ساختمان های هوشمند و چابک استفاده می کند که می توانند هر وسیله ای را در خود جای دهند. این یک راه حل بلادرنگ برای تبدیل سیستم های ساختمان ایستا به پلتفرم های اینترنت اشیاء واقعاً فعال و پویا در طیف گسترده ای از برنامه ها است. با توجه به مدل پلاگین و با کاربری آسان این شرکت، که می تواند تقریباً بر روی هر سیستم موجود مستقر شود، از آن برای توسعه راه حل های سفارشی مانند بهبود ایمنی در مدارس و مراقبت از سالمندان در مراکز مراقبت در منزل استفاده می‌شود.

۵٫ شرکت IBIS Power

این شرکت هوشمند سازی ساختمان راه حل های انرژی های تجدید پذیر، فن آوری باد و خورشید در زمینه ساختمان های هوشمند است. Ibis Power راه حل پیشرفته ای ایجاد کرده است که انرژی لازم برای افزایش قد را فراهم می کند. این شرکت,قدرت خورشید و باد را بر روی پشت بام ساختمان های بلند برای تولید برق جذب می کند. Power NEST را می توان به گونه ای سفارشی کرد که با طراحی معماری ترکیب شود، بنابراین صرفه جویی در انرژی و ارزش زیبایی شناسی ساختمان ها افزایش می یابد.

قیمت هوشمند سازی ساختمان در شرکت هوش سان

هوشمند سازی توسط شرکت هوشمند سازی ساختمان کاربرد بسیار زیادی برای ساکنین ساختمان دارد. قیمت هوشمند سازی ساختمان بسته به عوامل مختلفی اندازه گیری می شود اما در شرکت هوش سان، هزینه هوشمند سازی ساختمان نسبت به بسیاری از شرکت های دیگر مطلوب است. این شرکت با دارا بودن مهندسان و طراحان حرفه ای در این امر، آماده خدمت رسانی به شما می باشند. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت هوشمند سازی ساختمان هوش سان  به آدرس  https://hooshsun.com/ مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۱۳۱۰۱۲۵۸۸ تماس حاصل فرمایید.