اتصال افزونه دیجیتس به پنل پیامکی

یکی از مشکلاتی که کاربران وردپرس و ووکامرس با آن روبرو هستند، عدم امکان ثبت نام با شماره موبایل است. در حالی که امروزه اکثر افراد از گوشی موبایل استفاده می‌کنند و تمایل دارند به جای نام کاربری و رمز عبور، با شماره موبایل خود در سایت‌ها ثبت نام کنند. افزونه دیجیتس (ثبت نام با موبایل) این مشکل را به طور کامل حل می‌کند. با استفاده از این افزونه، کاربران می‌توانند به سادگی با وارد کردن شماره موبایل خود در سایت ثبت نام کرده و از طریق پیامک، کد تأیید را دریافت کنند.

 

افزونه دیجیتس یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های وردپرس برای ثبت نام و ورود با شماره موبایل، ارسال پیامک OTP و احراز هویت دو مرحله‌ای است. با اتصال افزونه دیجیتس به پنل پیامکی، می‌توانید از امکانات متعددی مانند ثبت نام با شماره تلفن همراه، ورود بدون رمز عبور و… بهره‌مند شوید.

نحوه اتصال افزونه digit به سامانه پیامک

در ابتدا باید پلاگین دیجیتس را دانلود و روی سایتتان پیاده سازی کنید که پیشنهاد بنده افزونه دیجیتس راست چین است، دیجیتس راست چین یک ابزار قدرتمند برای مدیریت پیامک‌های شما در وردپرس است. این افزونه با ۱۲۹ پنل پیامکی ایران و ۱۷۹ سامانه پیامکی از سایر کشورها سازگار است و به شما امکان می‌دهد تا به راحتی ثبت نام با شماره تلفن همراه را برای کاربران فراهم کنید.

  • اکنون در این مرحله وارد پنل پیامکی خود شوید، برای مثال پنل پیامکی SMS.IR و اطلاعات زیر را وارد نمایید.

نحوه اتصال افزونه digit به سامانه پیامک  • درگاه : sms.ir
  • Api key: مقدار کلید وب سرویس را وارد نمایید.
  • Security code: مقدار کلید امنیتی را وارد نمایید.

نکته: مقدار دو کلید وب سرویس و کد امنیتی در سامانه انبوه – منوی برنامه نویسان و در قسمت کلید وب سرویس قرار داده شده است.

  • خط ارسال کننده پیامک: در این قسمت حتما باید شماره اختصاصی خود را وارد نمایید. شماره اختصاصی شما در منوی تنظیمات – تمدید خطوط قابل مشاهده است.
  • ارسال سریع با قالب : بله
  • شماره قالب : به ازای هر قالب ایجاد شده یک شناسه منحصر به فرد به همان قالب تعلق می گیرد. شناسه قالب را در این قسمت وارد کنید.
  • متغییرها : در قالب باید حتما یک متغییر وارد شود. مانند ” با تشکر از ثبت نام شما ، کد ثبت نام : [verificationcode] ” در این حالت می بایست در قسمت متغییرها نام متغییر و مقدارش به صورت variable1:value; وارد شود.

بقیه تب‌ها را نیز بر اساس تنظیمات مورد نظر خود تکمیل کنید.

دوره های اموزشی برنامه نویسی

سخن پایانی

اتصال افزونه دیجیتس به پنل پیامکی، مزایای متعددی را برای کاربران وردپرس به ارمغان می‌آورد. این افزونه به شما امکان می‌دهد تا ثبت نام کاربران را بسیار ساده کنید تا همه بتوانند به راحتی و بدون نیاز به ایمیل و رمز عبود و فقط با شماره تلفن در سایتتان ثبت نام کنند.

ما امروز در این مقاله سعی کردیم به صورت کامل به اتصال افزونه دیجیتس به پنل پیامکی بپردازیم، که سعی کردیم این آموزشی را با پنل پیامکی SMS.IR پیش ببریم؛ از این که تا اینجا همراه ما بودید ممنونیم، موفق باشید.

سوالات متداول (FAQ)

  • چه سامانه‌های پیامکی با افزونه دیجیتس سازگار هستند؟

افزونه دیجیتس با ۱۲۹ پنل پیامکی ایران و ۱۷۹ سامانه پیامکی از سایر کشورها سازگار است.

  • آیا افزونه دیجیتس رایگان است؟

افزونه دیجیتس در دو نسخه رایگان و پرمیوم ارائه می‌شود. نسخه رایگان برای استفاده‌های اولیه کافی است، اما نسخه پرمیوم امکانات بیشتری را ارائه می‌دهد.