بهترین شرکت مهاجرتی برای ثبت شرکت

 

آیا به دنبال شرکت مهاجرتی برای ثبت شرکت هستید؟ ما طیف گسترده‌ای از خدمات از جمله حسابداری، منابع انسانی و حقوقی، مشاوره مالیاتی و… را ارائه می‌کنیم. همچنین می‌توانیم به شما کمک کنیم تا حضور خود را در دبی یا اسلواکی تثبیت کنید و از شما در توسعه کسب و کار فعلی خود حمایت کنیم.

اما چگونه شرکت‌های مهاجرتی می‌توانند خود را به اندازه کافی متمایز کنند تا یک پیشنهاد با ارزش تجاری برای مشتریان باشند؟ ما در هوم اند هوم صفر تا صد کارهای مهاجرت شما را انجام خواهیم داد و نیازی نیست بابت آن نگرانی داشته باشید. بنابراین، در صورتی که قصد ثبت شرکت را دارید، می‌توانید روی ما حساب کنید.

ثبت شرکت در دبی و اسلواکی

در حالی که امارات متحده عربی کانون جدید استارت‌آپ‌ها است، اما راه اندازی می‌تواند گیج کننده و دست و پا گیر باشد. ما به کسب‌وکارهای جدید کمک می‌کنیم تا با رعایت همه قوانین، بتوانند در دبی یا اسلواکی شرکت خود را ثبت کنند. اما چرا تجارت در امارات؟

  • محیط تجاری دوستانه

  • ۱۰۰٪ مالکیت خارجی برای همه مهاجران اعطا می‌شود

  • زیرساخت‌های پیشرفته برای تمام حوزه‌های قضایی منطقه آزاد و سرزمین اصلی

  • ۰٪ مالیات شرکت یا درآمد

  • سهولت در به دست آوردن حساب‌های بانکی شرکت‌ها برای انجام تجارت

  • بیشتر مجوزها ظرف چند روز از روز ارسال صادر می‌شوند

  • در حالی که یک شرکت راه اندازی می‌کنید، اجازه اقامت امارات را به دست آورید

مزایای ثبت شرکت در اسلواکی

اسلواکی دارای یک اصل سرزمینی مالیات است. بنابراین، برای افراد غیر مقیم، این قانون اعمال می‌شود که سود خارج از کشور از مالیات معاف شود. سود حاصل از فعالیت‌های داخل حوزه قضایی مشمول مالیات با نرخ ۲۱ درصد است. نرخ کاهش یافته ۱۵٪ برای شرکت‌های کوچک با درآمد سالانه تا ۱۰۰ ۰۰۰ یورو بوده و از سال دوم فعالیت، شرکت‌ها باید مجوز مالیات سالانه (یا همانطور که به آن حداقل مالیات نیز گفته می‌شود) پرداخت کنند.

اگر شرکت به عنوان پرداخت کننده مالیات بر ارزش افزوده ثبت نشده و درآمدی کمتر از ۵۰۰۰۰۰ یورو در سال داشته باشد، هزینه مجوز ۴۸۰ یورو است. اگر درآمد از ۵۰۰۰۰۰ یورو در سال تجاوز نکند، اما مالیات بر ارزش افزوده پرداخت شود، هزینه ۹۶۰ یورو در سال خواهد بود و دریافت شماره مالیات بر ارزش افزوده برای شرکتی که درآمد سالانه آن از فروش کالا بیش از ۴۹۷۹۰ یورو باشد الزامی است. برای ثبت شرکت در اسلواکی می‌توانید از کارشناسان هوم اند هوم کمک بگیرید.

دوره های اموزشی برنامه نویسی

خرید آسان خانه در دبی

از منظر سرمایه‌گذاری، دبی بازار اصلی املاک و مستغلات است که در آن انواع املاک، از جمله خانه‌های مسکونی و املاک لوکس برای فروش توسط انواع ارزها وجود دارد. از زمانی که دولت دبی قوانین را تغییر داد و به خارجی‌ها اجازه خرید خانه و آپارتمان در دبی را صادر کرد، افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری در این شهر بودند. با پتانسیل عظیم برای بازگشت سرمایه، خرید خانه در دبی برای مهاجران دارای مزایای زیادی است.

یکی از بهترین موضوعات ممکن در مورد سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات دبی این است که بسیاری از کاندوها، املاک، آپارتمان‌ها و انواع مسکونی موجود می‌توانند نیازهای هر فرد را برآورده کنند. این موضوع همچنین به این معنی است که افراد مجبور نیستند به املاکی بسنده کنند که ممکن است با بودجه شخصی یا ترجیحات آنها مطابقت نداشته باشد.

بازار املاک و مستغلات دبی نیز به طور قابل توجهی توجه سرمایه‌گذاران خارجی را به خود جلب کرده است که سرمایه‌گذاری را برای املاک با سود بالا و درآمد بالا ترجیح می‌دهند. این املاک را می‌توان در مکان‌های ممتاز مانند مارینا دبی، برج‌های جمیرا و مکان‌های معروف دیگر یافت. همچنین شما می‌توانید از نرخ وام مسکن مربوطه را از طریق مشاورین ما مطلع شوید.

مدارک لازم برای افتتتاح حساب در امارات

یک حساب جاری به شما کمک می‌کند تا نیازهای بانکی روزمره خود را مدیریت کنید. با راحتی بانکداری آنلاین و برنامه‌های تلفن همراه، می‌توانید کنترل کاملی بر پول خود در حال حرکت داشته باشید. شما همچنین می‌توانید امنیت و حفاظت بانک خود را برای حفظ امنیت مالی خود داشته باشید.

مدارک لازم برای افتتاح حساب در دبی عبارتند از: شناسه امارات؛ کپی گذرنامه در صورت عدم وجود شناسه امارات؛ ویزای فعلی یا مدارک دیگری مبنی بر اقامت (گواهینامه رانندگی امارات متحده عربی، قبض آب و برق امارات، قرارداد اجاره، صورتحساب بانکی و غیره)؛ و نامه‌ای از کارفرمای شما که موارد خاصی را تأیید می‌کند.

سخن پایانی

هزینه‌های نهایی برای افتتاح یک شرکت در اسلواکی یا دبی بسته به اینکه آیا نیاز به اخذ مجوز اقامت، حساب بانکی، شماره مالیات بر ارزش افزوده، اخذ مجوز است یا خیر، به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. برنامه مهاجرت تجاری به شما این امکان را می‌دهد که نه تنها به عنوان یک تاجر معتبر جهانی فعالیت کنید، بلکه در آینده نیز تابعیت آن کشور را دریافت نمایید.