۱۰ سایت برتر حوزه‌ی تکنولوژی

تکنولوژی cheyab.ir

علم تکنولوژی روزانه در حال پیشرفت و تغییر است، به عبارتی امروزه این علم به گونه‌ای شده است که اگر مدت کوتاهی از اینترنت و اخبار مربوط به تکنولوژی دور بمانید، مطالب بسیار زیادی را از دست خواهید داد. تا کنون این علم یکی از اعتیادآورترین علم‌های تاریخ بشریت بوده است و همچنان خواهد بود؛ همانطور که اگر شما از فعالان این حوزه باشید دور بودن از آن برای شما بسیار عذاب‌آور خواهد بود و توصیه می‌کنیم حتما روزانه به یک سایت تکنولوژی مراجعه کنید. اگر پست “۶ تکنولوژی که ممکن است آینده را متحول کنند!”، را مطالعه کرده باشید؛ قطعا تاکنون اهمیت تکنولوژی در دنیای امروز و همچنین آینده را درک کرده‌اید و علاقه‌ی خود در این زمینه را یافته‌اید.

بهترین راه برای به‌روز بودن علم ما، چک کردن روزانه‌ی اخبار مربوط به حوزه‌ی تکنولوژی و فن‌آوری است. در سال‌های اخیر بسیاری از منابع خبری به اخبار تکنولوژی روی آورده‌اند، این اخبار همیشه طرفداران فراوان و مشتاق خود را داشته و دارد. از آنجایی که منابع متفاوت و بسیاری در این زمینه به وجود آمده‌اند؛ لذا پیدا کردن منبع موثق و قابل اطمینان چندان راحت نخواهد بود.

در این پست از سایت چ‌یاب قصد داریم ۱۰ سایت برتر فعال در حوزه‌ی تکنولوژی را معرفی و بررسی نماییم؛ با ما همراه باشید….

تمامی وب‌سایت‌های لیست زیر حاوی لینک RSS هستند و شما می‌توانید با مراجعه به پست ” RSS چیست؟” بیاموزید که چگونه به راحتی و بدون مراجعه به این وب‌سایت‌ها، اخبار روز دنیا را دریافت کنید و در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

لیست ۱۰ سایت برتر جهان در حوزه‌ی تکنولوژی:

۱۰- TechRadar

دوره های اموزشی برنامه نویسی

این سایت یکی از بهترین و صادقانه‌ترین سایت‌ها برای بیان نقل‌قول‌ها و نظرات است. TechRadar بزرگترین کمپانی فعال در زمینه‌ی تکنولوژی در بریتانیای کبیر است که همواه با اخبار جدید و صادقانه در این حوزه‌ به‌روز است. این کمپانی به هیچ وجه اخبار خود را به شکل جانب‌دارانه منتشر نمی‌کند؛ درنتیجه هیچ‌گاه باعث گمراهی مخاطبان خود نمی‌شود.

لینک وب‌سایت TechRadar

TechRadar cheyab.ir

۹- Digital Trends

این سایت در سال ۲۰۰۶ با اهدافی ساده و شفاف در حوزه‌ی تکنولوژی تأسیس شد. آنها در ابتدا فقط می‌خواستند جدیدترین اخبار در مورد همه‌ی تکنولوژی‌ها را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند؛ آن‌هم به روشی کاملا ساده و بدون تکلف. بدین ترتیب Digital Trends اهمیت تکنولوژی در زندگی انسان و ارتباط آن با زندگی روزمره را به مردم آموخت. Digital Trends اکنون یکی از بزرگترین منابع خبری تکنولوژی محسوب می‌شود و بهترین بازخوردها را از آن خود کرده است.

لینک وب‌سایت Digital Trends

Digital Trends cheyab.ir

۸- Droid Life

Droid Life در سایت ۲۰۰۹ به عنوان یک سایت تفریحی و سرگرم کننده آغاز به کار نمود، چندی پس از آن، به بهترین سایت در حوزه‌ی تلفن هوشمند تبدیل شد. اکنون این سایت آخرین اخبار حوزه‌ی تلفن‌های هوشمند را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. این سایت بهترین مکان برای یافتن نیازمندی‌های تلفن همراه شماست!

لینک وب‌سایت Droid Life

تکنولوژی cheyab.ir

 

۷- LifeHacker

یکی از سایت‌های کم‌نظیر! این سایت سرشار از مقالات و پست‌های گوناگونی است که صرفا در حوزه‌ی تکنولوژی نیستند؛ بلکه این مقاله‌ها راه و روش زندگی بهتر را به همگان یادآور می‌شوند. سری‌های How I Work شامل مصاحبه با معروف‌ترین اشخاص جهان هستند و پستی و بلندی‌های زندگی اشخاص معروف را به کاربران نشان می‌دهند. این سایت قادر به تغییر زندگی شماست!

این سایت جدیدترین اخبار و روش‌های بهتر زندگی کردن را با کاربران خود به اشتراک می‌گذارد. این مطالب شامل همه‌ی حوزه‌ها می‌شوند.

لینک وب‌سایت LifeHacker

تکنولوژی LifeHacker cheyab.ir
کامنت

۶- TechNet

TechNet در حوزه‌ی IT یا همان فناوری اطلاعات مشغول به فعالیت است و هر مسئله‌ای که به این حوزه مربوط می‌شود را با کاربران خود به اشتراک می‌گذارد. امروزه IT در همه‌ی حوزه‌ها نمود پیدا کرده است! انجمن‌های TechNet امکانی را برای کاربران فراهم کرده است که به راحتی و خیلی سریع کاربران به جواب مشکلات و مسائل خود دست پیدا کنند. در این سایت سه عنوان اصلی وجود دارد و مطالب در یکی از این سه عنوان دسته‌بندی می‌شوند:

  • Cloud Platform
  • Mobility
  • Productivity

لینک وب‌سایت TechNet

تکنولوژی cheyab.ir

 

۵- ArsTechnia

ArsTechnia نه تنها در حوزه‌ی ویندوز فعال است؛ بلکه از یک نظام شبکه‌ای قانونمند و منظم پیروی می‌کند. محتوای این سایت به راحتی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و تمام اطلاعاتی که یک شخص در مورد تکنولوژی نیاز دارد؛ را به کاربران خود ارائه می‌کند.

لینک وب‌سایت ArsTechnia

ArsTechnia cheyab.ir

۴- Tech Crunch

Tech Crunch سایت است که همیشه با اخبار فوری و جدید تکنولوژی به‌روز است و همین امر دلیل شده تا این سایت در بین بهترین سایت‌های تکنولوژی قرار گیرد. این سایت از سال ۲۰۰۵ مشغول به کار است و تا کنون مهم‌ترین خبرهای روز جهان در زمینه‌ی تکنولوژی را با همگان به اشتراک گذاشته است و یکی از قوی‌ترین منابع خبری جهان در این حوزه به شمار می‌رود.

لینک وب‌سایت Tech Crunch

Tech Crunch cheyab.ir

۳- CNET

CNET یکی از بهترین و مشهورترین سایت‌های ۲۰۱۹ است. سایتی که بازخوردهای برنامه‌ها و نرم‌افزارهای متفاوت را به اطلاع همگان می‌رساند. این کمپانی همچنین نرم‌افزارهای متفاوتی را بدون هیچ هزینه‌ای پشتیبانی و تامین می‌کند. CNET همواره در حال جمع‌آوری نظرات کاربران درباره‌ی تکنولوژی‌های جدید موجود در بازار است و اطلاعات خود را، روزانه با این بازخوردها به‌روز می‌کند.

لینک وب‌سایت CNET

تکنولوژی cheyab.ir

۲- Business Insider

Business Insider صرفا مختص حوزه‌ی تکنولوژی نیست؛ اما شامل پست‌هایی پیرامون تکنولوژی، چندرسانه‌ای و بقیه‌ی صنایع است. این سایت در سال ۲۰۰۷ شروع به کار کرده است.Business Insider همواه با اخباری جدید از سرتاسر جهان به‌روز است. این سایت برای بازاریابی کسب و کار و تجارت شما نیز بسیار کارآمد و مفید است. بدون شک این سایت لایق قرار گرفتن در رتبه‌ی دوم لیست بهترین سایت‌های ۲۰۱۹ است!

لینک وب‌سایت Business Insider

Business Insider cheyab.ir

۱- WindowsCentral

و اما نخستین و بهترین سایت این لیست! اگر به دنبال هر مطلب و سوالی پیرامون ویندوز می‌گردید، جواب شما اینجاست. انواع و اقسام سوالات و مشکلات ویندوز و همچنین آپدیت‌های آن خیلی سریع و بدون تأخیر در سایت WindowsCentral قرار می‌گیرند؛ بی‌شک این سایت یکی از بی‌نظیرترین و بی تکرارترین سایت‌های تکنولوژی روز دنیاست! به این سایت مراجعه کنید و از آن لذت ببرید.

لینک وب‌سایت WindowsCentral

WindowsCentral cheyab.ir

چندکلام با چ یاب:

از اینکه با ما همراه بودید، سپاسگزاریم… امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شود و روزانه از مطالب سایت‌های معرفی شده بهره‌مند شوید و همچنان در حوزه‌ی تکنولوژی به فعالیت خود ادامه دهید و یا آغازگر یک فعالیت جدید در این زمینه باشید!

در این لیست ۱۰ تا از بهترین سایت‌های سال ۲۰۱۹ در حوزه‌ی تکنولوژی به شما معرفی شدند؛ اما بسیاری سایت‌های دیگر هستند که این در حوزه‌ی تکنولوژی منابع موثق و قدرتمندی به شمار می‌آیند. در این پست صرفا ۱۰ سایت به صورت دلخواه و به تربیت دلخواه قرار گرفتند و ممکن است هر شخص و یا هر سایت دیگری نظرات متفاوتی داشته باشد و نمی‌توان گفت این دو مطلب در تضادند؛ زیرا شمار سایت‌های این حوزه بسیار زیادند و قادر به معرفی همه‌ی سایت‌ها در قالب یک محتوا نخواهیم بود.

اما به عنوان توصیه‌ی ویژه سایت Lifewire را به شما معرفی می‌کنیم؛ این سایت یکی از بهترین و قوی‌ترین سایت‌های تکنولوژی روز دنیاست که به عنوان منبع بسیاری از مطالب سایت چ‌یاب نیز انتخاب شده است. لذا توصیه‌ی ما به شما این است که حتی الامکان برای یکبار هم که شده به این سایت مراحعه کنید؛ خواهید دید که چگونه شما را به خود جذب می‌کند.

منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما دوستان گرامی هستیم؛ در ضمن اگر یک منبع خوب در زمینه‌ی تکنولوژی سراغ دارید، به ما نیز معرفی کنید….

جهت اطلاع از آخرین اخبار و پست‌های ما می‌توانید در کانال تلگرام چ یاب عضو شوید.

متولد خوزستان | فارغ‌التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر 💻 | علاقه‌مند به عکاسی 📸، فوتبال ⚽ و برنامه‌نویسی