آموزش دانلود اطلاعات حساب گوگل پلاس

گوگل پلاس cheyab.ir

طبق مطالب عنوان شده در ۱۰ شبکه‌ی مجازی برتر جهان، شبکه‌ی مجازی گوگل پلاس به زودی و در تاریخ دوم آوریل ۲۰۱۹ (۱۳ فروردین) از دسترس همگان خارج خواهدشد؛ لذا در این مطلب آموزش دانلود و ذخیره سازی اطلاعات حساب کاربری گوگل پلاس را آموزش خواهیم داد، لازم به ذکر است این کار تا زمانی ممکن است که سرویس گوگل پلاس از دسترس خارج نشده باشد. با ما همراه باشید.

شما میتوانید اطلاعات حساب کاربری گوگل پلاس خود را شامل circles، communication، stream و ۱+ ها خارج کرده و ذخیره نمایید.
توجه کنید که دانلود و ذخیره‌سازی این اطلاعات به معنای حذف اکانت شما نیست!

مراحل ذخیره‌سازی اطلاعات:

  1. به صفحه‌ی دانلود بروید.
  2. وارد اکانت یا حساب کاربری خود شوید.
  3. به طور خودکار اطلاعات شما در حالت انتخاب شده قرار دارند؛ درنتیجه روی دکمه‌ی Next کلیک کنید.
  4. تایپ یا نوع فایل خروجی را مشخص کنید.
  5. مشخص کنید که چه مقدار از داده ها و اطلاعات خود را میخواهید ذخیره کنید.
  6. روی دکمه‌ی Create archive کلیک کنید.

گوگل اعلام کرد که وجود یک ضعف در شبکه اجتماعی گوگل پلاس، باعث شده که بین سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ اطلاعات شخصی بیش از ۵۰۰ هزار کاربر فاش شود! گوگل اعلام کرده که هیچ مدرکی از سوء استفاده از داده های کاربران پیدا نکرده است، اما با این حال، در پاسخ به این حادثه، کمپانی گوگل قصد دارد تا شبکه اجتماعی خود را به طور دائم ببندد و آن را از رده خارج کند!

گفتنی است بر این اساس، سرویس گوگل پلاس در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۱۹ (۱۳ فروردین) رسما تعطیل خواهد شد. در این زمان، هر صفحه‌ای که شما در این سرویس ایجاد کرده باشید غیرفعال خواهد شد و تمامی اطلاعات کاربران نیز از دسترس خارج می‌شود. پیش از آن٬ در ۴ فوریه (۱۵ بهمن ماه) شما دیگر قادر به ثبت پروفایل٬ صفحه٬ جامعه یا رویداد جدیدی نیستید. شما می‌توانید اطلاعات موجود بر روی حساب کاربری‌تان را دانلود و ذخیره کنید، میتوانید جهت یادگیری ذخیره سازی اطلاعات به آموزش ذخیره سازی اطلاعات حساب گوگل پلاس مراجعه کنید.اما توجه داشته باشید که باید تا پیش از تعطیلی کامل این سرویس ینی آوریل، این کار را انجام دهید.

راستی!

دوره های اموزشی برنامه نویسی

جهت مطلع شدن از آخرین پست‌ها و آموزش‌های ما می‌توانید به کانال تلگرام چ یاب مراجعه نمایید.

متولد خوزستان | فارغ‌التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر 💻 | علاقه‌مند به عکاسی 📸، فوتبال ⚽ و برنامه‌نویسی