پست مهمان

مهمان افتخاری ما باشید ...

پست مهمان چیست؟

تا به حال شده بخواهید محتوای آموزشی خود را در قالب یک پلتفرم کاملا آموزشی منتشر کرده و به طیف وسیعی از کاربران آن را نمایش دهید؟ ما در اینجا به شما کمک میکنیم تا به راحتی، پست مهمان خود را در چ یاب منتشر کنید. پس اگر شما هم به پست مهمان علاقه مند هستید، میتوانید نویسنده افتخاری ما شوید …

۱ – ارسال محتوا

در وهله اول، کافی است محتوای خود را از طریق ایمیل ، یا شبکه های اجتماعی ما برایمان ارسال کنید. دقت کنید که هر محتوا میبایست شامل متن محتوا به همراه مشخصات کامل شما باشد.

۲ – بررسی محتوا

محتوای شما در کمتر از ۴۸ ساعت توسط تیم ما از لحاظ سئو و محتوا بررسی شده و در صورت داشتن شرایط مجاز، در سایت منتشر شده و در بخش های مختلف سایت به نمایش در میاید.

۳ – به اشتراک بگذارید!

محتوای شما آماده انتشار در شبکه های اجتماعی مختلف است و میتوانید آنرا برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید.

شرایط انتشار مطالب

پست مهمان شما باید شامل شرایط اولیه انتشار باشد :

  1. محتوای شما باید حداقل شامل ۷۰۰ کلمه باشد.
  2. محتوای شما باید حتما در مورد یکی از موضوعات قابل پوشش سایت ما، مانند فناوری و نرم افزار، کسب و کار، طراحی گرافیک، توسعه فردی و موارد مرتبط با آن باشد.
  3. محتوای شما باید کاملا آموزشی باشد. محتواهایی که صرفا به قصد تبلیغات نوشته شده باشند منتشر نخواهند شد.

منتظرتون هستیم!

پیشنهاد میکنیم فرصت را از دست ندهید و نوشتن را آغاز کنید! ما مشتاقانه منتظریم تا مطالب شما مخصوصا مطالبی که حاصل تجربیات شما هستند را دریافت کنیم و آنها را در بخش اختصاصی که برای این موضوع در نظر گرفته ایم به همراه شبکه های اجتماعی خود منتشر کنیم….

سبد خرید
Scroll to Top