با ما، در مسیر باشید!

مسیر یادگیری

شناخت دنیای محتوا

پیش از قدم گذاشتن به سرزمین رازآلود و جذاب محتوا، باید از دروازه شهر عبور کنید. راز عبور از دروازه چیزی نیست جز اینکه بدانید “محتوا چیست”. اکنون باید محله‌ی خود را در این سرزمین انتخاب کنید، برای اینکار انواع محتوا را بشناسید و حوزه‌ای را که مایل هستید، برگزینید.

چرا باید در این راه قدم برداریم؟

هر دوره و زمانی متناسب با شرایط و اوضاع و احوال خود، نیازهایی دارد. امروزه عصر ارتباطات و تکنولوژی‌‌ست و تولید محتوا تنها راه برقراری ارتباط با دنیای پیرامون ماست. حال زمان آن رسیده که بدانید چرا محتوا مهم است….

مهارت های مورد نیاز

اگر این ویژگی‌ها را دارید، طی کردن مسیر تولید محتوا برای شما هموارتر است: ویژگی‌های مناسب برای شغل تولید محتوا

اما داشتن ویژگی‌ها به تنهایی کافی نیست! برای رسیدن به قلعه‌ی موفقیت، باید مهارت‌های ضروری تولید محتوا را از آن خود کنید. موفقیت در راه تولید محتوا، فقط یک قله نیست!

بازار کار و آینده تولید محتوا

آیا زمانی که به قلعه برسیم، به قدر کافی پاداش دریافت می‌کنیم؟ درآمد تولید محتوا ارزش این همه تلاش را دارد؟

نکند این پاداش زودگذر و کم عمر است؟ آینده شغلی تولید محتوا چگونه خواهد بود؟

چطور یاد بگیریم؟

در این مرحله حتما می‌دانید محتوا همه چیز است و برای خلق آن باید سخت تلاش کنید، اما کجاست فانوسی که مسیر پیش رو را روشن کند؟ راهنمای مسیر یادگیری تولید محتوا همان فانوس است!

آیا فانوس بهترین راه را نشان می‌دهد؟ مسیر میانبر یادگیری کدام است؟ بهترین راه آموزش تولید محتوا، آماده‌ی خدمت‌گزاری به شماست!

چطور از این راه به درآمد برسیم؟

چقدر زمان نیاز دارید تا به قلعه برسید و به عنوان یک تولیدکننده محتوا شناخته شوید؟ همه چیز به مدت زمان یادگیری تولید محتوا بستگی دارد…

آیا همین که به قلعه رسیدید، پاداش خود را دریافت می‌کنید؟ باید یاد بگیرید چطور از مهارتتان استفاده کنید، چگونه می‌توانید از تولید محتوا کسب درآمد کنید؟

 

چه سختی‌هایی بر سر راه ماست؟

سخت‌ترین مسیرها را می‌توان با تلاش و پشتکار، پشت سر گذاشت.. آیا مسیر کار تولید محتوا سنگلاخ است؟ کفشی چندلایه به پا کنید و آذوقه‌ی بیشتری بردارید!

چه چالش‌هایی در این راه، منتظر ماست؟ سختی‌های تولید محتوا را بشناسید…

منابعی برای یادگیری بیشتر

در مسیری که پر از چالش و تهدید است، چه کسی دانای کل است؟ موفقیت در تولید محتوا قله نیست که یکبار برسی و تمام! قلعه است، باید از آن مراقبت کنید و به گوشه‌های مختلف سر بزنید…

کتاب‌هایی در مورد تولید محتوا بخوانید و دوره‌های آموزشی بسیاری ببینید. قلعه خود را آب و جارو کنید، این قلعه پاداش شماست…

چرا ما ؟

50+

معرفی ابزار و وبسایت تخصصی

270+

اسلاید آموزشی

55+

ویدیو hd720

1.6+

فایل آموزشی

هنرجویان این دوره چه می‌گویند؟

” تنها سایتی که بهترین مشاوره رو دادند و محصول درخواستی من رو حتی زودتر از موعدی که گفته بودند به دستم رسوندند. “

فائزه سام

هنرجو دوره کاپیتان تولید محتوا

” من دو دوره آموزش تولید محتوا خریده بودم، اما دوره چ یاب خیلی کاربردی بود و به نکات خوب و مهمی اشاره کرده بود و خیلی استفاده کردم. در مورد پشتیبانی دوره هم خیلی خوب بود و با اینکه چند بار به مشکل خوردم، اما پشتیبانی خوب بود. “

اشکان عسکری

فریلنسر تولید محتوا

سوالات متداول

آیا قیمت این دوره مناسب است؟

بدون شک بله!
اگرچه این دوره می‌توانست قیمت بسیار بیشتری نسبت به قیمت کنونی داشته باشد، اما تصمیم گرفتیم تا با کاهش قیمت، به جوانان و افراد بیشتری کمک کنیم تا هر کسی توانایی کسب در آمد از طریق تولید محتوا را داشته باشد. همچنین به خاطر دوران کرونا، تخفیف ویژه‌ای برای این دوره گذاشتیم …

پیشنهاد می‌کنیم سایر دوره‌های تولید محتوا را بررسی کنید تا خودتان متوجه قیمت فوق‌العاده دوره کاپیتان تولید محتوا بشوید.

من هیچ چیزی از تولید محتوا نمیدونم، آیا این دوره مناسب من هم است؟

تمام مباحث مربوط به این دوره را از پایه و قدم اول، طوری آموزش داده‌ایم که برای هر کسی با هر سطحی از توانایی قابل فهم باشد. اگر در شروع مسیر خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم این دوره کاربردی رو از دست ندید!

در کل ، این دوره پیش نیاز خاصی ندارد، تنها علاقه و پشتکار شما نیاز است.

چقدر میتونم از طریق تولید محتوا کسب درآمد کنم؟

همانطور که در دوره به طور کامل بررسی میکنیم، روش های مختلف و جذابی برای کسب در آمد از طریق محتوا وجود دارد. اگر بخواهید به صورت فریلنسر به کسب درآمد بپردازید، به طور کلی از روزی ۵۰ هزارتومن تا چند صد هزارتومن، نرخ رایجی است.

همچنین در صورت تمایل ، به راحتی می‌توانید با مهارت هایی که در این دوره آموزشی یاد میگیرید، در شرکت ها و استارتاپ ها و وبسایت های مختلف استخدام شوید و حقوق ماهیانه ثابت داشته باشید.

چطوری میتونم به فایل‌های آموزشی دسترسی داشته باشم؟

بعد از ثبت سفارش، از طریق لینک‌های اختصاصی که برایتان ارسال میکنیم میتوانید فایل ها را دانلود کنید و هر زمانی که تمایل داشتید، به یادگیری مباحث مشغول شوید.

علاوه بر این روش، از طریق صفحه اختصاصی ایجاد شده در سایت هم میتوانید برای همیشه به فایل‌های خود دسترسی داشته باشید.

من خودم تولیدکننده محتوا هستم، آیا این دوره به تخصص من کمکی میکنه؟

قطعا. بخش زیادی از دوره را به مباحثی اختصاص داده‌ایم که باعث تفاوت و تمایز شما با سایر تولیدکنندگان محتوا می‌شود.
برای آنکه کاپیتان تولید محتوا شوید، نیاز است تا مباحث تخصصی تری که هر کسی بلد نیست را به طور کامل درک کرده و از آنها در کسب و کار و زمینه کاری خود استفاده کنید، از استراتژی های مختلف محتوا گرفته تا تقویم محتوا و ده ها مورد دیگر، همگی از مواردی هستند که به شما در فهم و کسب درآمد بیشتر از تولید محتوا کمک می‌کنند.

با وجود مطالب رایگان در اینترنت، چه نیازی به یادگیری این دوره است؟

قطعا هر چیزی را میتوان از طریق گوگل و با کمی جستجو پیدا کرد، اما تفاوتی که در اینجا وجود دارد، کیفیت مباحث آموزشی است. این دوره شامل مباحث ویژه‌ای است که به صورت کامل با فضای کاری موجود در ایران بومی سازی شده و اکثر محتواهای رایگان موجود در اینترنت، صرفا ترجمه‌ای از مطالب خارجی است که شاید آنچنان هم در ایران کاربردی نباشند …

باز هم سوالی دارید؟

با پشتیبان ما در تماس باشید …