با ما در مسیر باشید ...

مسیر یادگیری

چرا ما ؟

کاربردی، کامل و اصولی!

به جرئت میتوان گفت که این دوره تمام آنچه را که برای ورود به بازار کار و کسب درآمد از محتوا نیاز دارید را به طور کامل، اصولی و کاربردی پوشش میدهد.

پشتیبانی بی نظیر!

تمایز اصلی این دوره با دوره های مشابه، در پشتیبانی کامل از هنرجویان است.
تا ۳ ماه بعد از خرید دوره، میتوانید مستقیم با مدرس در ارتباط باشید و سوالات و اشکالات خود را با او در میان بگذارید.

 

ضمانت ۱۰۰ درصدی …

در صورت عدم تطابق دوره با سرفصل ها و تعهدات داده شده، تمام وجه پرداختی تان برگردانده میشود …

 

معرفی ابزار و وبسایت تخصصی
۰ +
اسلاید آموزشی
۰ +
ویدیو HD720
۰ +
گیگ فایل آموزشی
۰ +

هنرجویان چه می‌گویند؟

بیش از ۱۰۰۰ فرصت شغلی منتظر شماست!

تولید محتوا؛ یک شغل جدید و ایده آل!

تولید محتوا، نامی آشنا و نسبتا جدید که این روزها زیاد می‌شنویم. هرکدام از ما، روزانه با چندین و چند محتوا سروکار داریم، از خبرهایی که در روزنامه یا سایت‌های خبری می‌خوانیم تا پست‌هایی که در اینستاگرام و تلگرام می‌بینیم، همه و همه محتوا محسوب می‌شوند.

محتواهایی در قالب متن، تصویر، ویدیو و یا فایل صوتی و … . با دیدن این حجم از محتواها، به راحتی متوجه اهمیت و جایگاه شغل تولید محتوا می‌شوید. تولید محتوا در قالب‌های مختلفی صورت می‌گیرد که یکی از انواع پرکاربرد آن، محتوای متنی‌ست.

تولیدکننده محتوا، کسی‌ست که وظیفه تولید محتوای متنی را برعهده می‌گیرد و از این طریق به کسب درآمد می‌پردازد. در این راهنمای شغلی، ما می‌خواهیم مسیر درستِ تبدیل شدن به یک تولید کننده محتوا را به شما آموزش دهیم.

از ماهیت تولید محتوا صحبت می‌کنیم، سپس به سراغ نحوه کسب درآمد از آن و مهارت‌های مورد نیاز بازارکار می‌رویم و تمام آنچه که باید بدانید را به شما یادآور می‌شویم… هدف ما در چ‌یاب، این است که با ارائه آموزش‌های کاربردی، شما را در رسیدن به درآمدِ مناسب همراهی کنیم…