۴۰

آزمون فعال

۴۸۶+

شرکت‌ کننده

۱۵۵

سوال مطرح شده

۵

دسته بندی مختلف

۴/۵

میانگین رضایت کاربران

چکاپ چیست؟

چکاپ (به انگلیسی : checup ) ، اولین پلتفرم یادگیری با آزمون آنلاین در کشور میباشد.
چکاپ از تلفیق ۲ کلمه ” چ یاب ” که نام اصلی سایت است و ” کاپ ” به مضمون جام و به منظور مسابقه و … تشکیل شده است.

همینطور معنی دیگر چکاپ، که به معنی بررسی و معاینه هست هم با پلتفرم ما بی ربط نیست! چرا که در چکاپ، دانش و اطلاعات خود را چکاپ میکنید و به یادگیری شما کمک خواهیم کرد…

 

ویژگی‌ها

تمام سوالات و آزمون‌های ما طوری طراحی شده‌اند که در نهایت، همراستا با شعار سایت، یعنی ” کاربردی یاد بگیریم … ” باشند. لذا سعی ما براینست که نکات کاربردی و جدید را در آزمونها به شما آموزش دهیم،

بعد از تکمیل آزمون، صفحه نتایج، به همراه پاسخ‌های غلط و درست و همچنین نکات اضافی برای شما به نمایش گذاشته میشود. لذا میتوانید عملکرد خود را به طور کامل بررسی کنید و نقاط قوت و ضعفتان را شناسایی کنید .

به راحتی میتوانید در تمام دستگاه‌های مختلف، تلفن همراه، لپتاپ و … در آزمون‌های ما شرکت کنید، ۲۴ ساعت شبانه روز و بدون محدودیت.

در مواقعی که بی حوصله هستید هم، میتوانید از آزمون‌های مختص بخش سرگرمی ما استفاده کنید و اوقات خود را با رقابت همراه با یادگیری بگذرانید.

 

تست و آزمایش سریع!

به راحتی میتوانید از همینجا و به سرعت، در آزمون آزمایشی ما که در مورد گوگل است را شرکت کنید …

0%

زمان مینی آزمون : 1 دقیقه


گوگل همه اطلاعات شما را دارد!
چقدر از اطلاعات خود مطمئنید؟

1 / 3

کدامیک درست نیست؟

2 / 3

کدام مرورگر به عنوان جلوگیری از ردیابی توسط گوگل استفاده میشود؟

برای مشاهده نتیجه مینی آزمون، ایمیل خود را وارد کنید.

امتیاز شما

میانگین امتیاز کاربران 67%

0%

به این آزمون چقدر امتیاز میدهید؟

به چالش بکشید!

در شبکه‌های اجتماعی، با هشتگ #چکاپ صفحه نتایج خود، و یا نظرات خود را در مورد چکاپ بنویسید و علاوه بر دعوت دوستان خود به مبارزه!، به قید قرعه کارت هدیه به ارزش ۵۰ هزار تومن برای خرید از چ یاب دریافت کنید …

برای شروع، هیچوقت دیر نیست …

میتوانید از آزمون‌های زیر برای چکاپ کردن اطلاعات خود شروع کنید .

آزمون عمومی کامپیوتر

اطلاعات عمومی خود در زمینه کامپیوتر را چکاپ کنید. چقدر از دانش خود در این زمینه مطمئن هستید؟ آیا شما هم مانند ۴۰ درصد شرکت کنندگان این دوره امتیاز پایینی کسب میکنید یا متفاوت تر عمل میکنید؟

شروع آزمون

آزمون عمومی سئو

در سئو، به روز بودن و آپدیت کردن مداوم دانسته‌ها حرف اول را میزند، چقدر فکر میکنید از آخرین آپدیت‌ها و موارد مختلفی که بر سئوی سایت تاثیر میگذارد با خبر هستید؟ کم ، متوسط یا زیاد؟

شروع آزمون

آزمون برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت

زبان جاوا اسکریپت در سرتاسر دنیا طرفداران بسیاری دارد و روزانه به متخصصان آن اضافه می‌شود. در هر سطحی از یادگیری برنامه نویسی جاوا اسکریپت قرار دارید، آزمون زیر می‌تواند محک خوبی بر دانسته های شما باشد.

شروع آزمون

کاربران چه می‌گویند؟

برای من آزمون سئو خیلی کاربردی بود. هم مباحث به روزی وجود داشت، هم اینکه تمام بخشها تقریبا سوال ازشون مطرح شده بود، اونقدری هم که فکر میکردم آسون نبود …

محمد باقر حیدری

مرتبط بودن پست های درون سایت با آزمون‌های طراحی شده خیلی هوشمندانه بود، آزمون ها هم سرعت خوبی دارن اما امیدوارم دسته بندی‌های بیشتری هم به این پلتفرمتون اضافه بشه.

هانیه سلیمانی

 اول فکر میکردم که مثل بقیه آزمون‌های متداول باشه، اما بخش نتایج آزمونها واقعا آموزشی بود. یه سری نکات رو که مدت ها بود میخواستم سرچ کنم و تنبلی میکردم رو به لطف آزمون سئو بررسی کردم.

شایان حکیمیان