تکنولوژی valeo cheyab.ir

رانندگی ایمن! معرفی تکنولوژی valeo xtravue

امروزه تکنولوژی‌های مربوط به خودروها مورد استقبال ویژه‌ای قرار گرفته‌اند، به خصوص تکنولوژی‌هایی که احتمال وقوع تصادفات جاده‌ای را کاهش می‌دهند. در ادامه به بررسی یک تکنولوژی کاربردی و جدید به نام Valeo XtraVue system خواهیم پرداخت؛ برای آشنایی بیشتر با این تکنولوژی ما را همراهی کنید.

تکنولوژی Valeo XtraVue system به شما اجازه می‌دهد یدک عقب ماشین را نامرئی کرده و بر عقب ماشین کاملا اشراف داشته باشید. این فناوری جدید در عین حال شما را قادر می سازد آن سوی ماشین جلویی را ببینید.

*این تکنولوژی در حین رانندگی و یا پارک کمک زیادی به راننده خواهد کرد. اگر پست “۶ تکنولوژی که ممکن است آینده را متحول کنند!” را مشاهده نمایید، متوجه اهمیت تکنولوژی‌های مربوط به رانندگی خودرو خواهید شد؛ زیرا در آینده‌ای نه چندان دور خودروهای بدون سرنشین وارد بازار می‌شوند. آن زمان کسانی که در این تکنولوژی تخصص داشته باشند، برنده‌ی میدان خواهند بود!

یکی از مشکلاتی که با اتصال تریلر یا کاروان به پشت خودرو ایجاد می شود، کاهش دید عقب راننده است. کمپانی فرانسوی والئو (Valeo) که جزو برترین تامین کنندگان قطعات خودرویی محسوب می شود، اخیرا سیستمی را برای حل این مشکل توسعه داده و آن را در لاس وگاس به نمایش گذاشته است.

والئو این سیستم را که XtraVue نام دارد، در CES معرفی کرد. این سیستم طوری طراحی شده بود که می توانست ورای خودروی موجود در پیش رو را نشان دهد. برخلاف آنچه که در CES 2019 معرفی شده، نسخه سال قبل بر دوربین های نصب شده در سایر خودروها و شبکه موبایل LTE متکی بود.

دوره های اموزشی برنامه نویسی

در صورت تجهیز تریلرها و کاروان ها به این سیستم، تغییر مسیر در اتوبان ها و پارک با دنده عقب تسهیل شده و راننده می تواند تسلط بیشتری به اطراف خود داشته باشد. یقینا با اضافه شدن این تکنولوژی شاهد تصادف‌های کمتری خواهیم بود.

تریلر این تکنولوژی جذاب و کاربردی را مشاهده می‌کنید.

برای مشاهده‌ی آخرین اخبار و آموزش‌های می‌توانید در کانال تلگرام چ یاب عضو شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
Scroll to Top