قوانین سایت

اول از همه، وظیفه خود میدانیم تا از شما کاربران گرامی برای صرف وقت خود جهت مطالعه‌ی قوانین و سیاست حفظ حریم خصوصی سایت چ‌یاب ، کمال قدردانی و تشکر را داشته باشیم.

 


“چ‌ یاب”، اولین متامارکت تخصصی حوزه آموزش الکترونیک است. در چ یاب تمام تلاش ما، برای ارائه هر چه بهتر دوره های آموزشی کاربردی و هموار کردن مسیرهای موجود، برای ورود آسانتر جوانان به بازار کار، و حرفه‌ای تر شدن متخصصین این حوزه است.

در اینجا آموزش های گوناگون و کاربردی در زمینه‌های مختلف : فناوری و نرم‌افزار، رشد فردی، توسعه کسب و کار، توسعه فردی، راه اندازی کسب و کار، و … بر اساس قواعد و دستورات رسمی کشور ایران، در فضای مجازی ارائه میشود. لذا کاربران سایت “چ‌یاب” نیز موظفند تا از هرگونه تبادل نظر در مورد موضوعاتی که در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای) آمده است، پرهیز و صرف نظر کنند.

وبسایت “”چ‌یاب” تنها توسط تیم کوشا و جوان خود اداره میشود و به هیچ ارگان دولتی و غیردولتی‌ وابسته نیست؛ لذا تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به “چ‌یاب” میباشد.

 

قوانین و شرایط

 ۱- ثبت‌نام در سایت، به معنای پذیرش کامل قوانین وبسایت میباشد.

 ۲- استفاده از کلمات و یا تصاویر مغایر با اخلاق و یا گمراه کننده برای پروفایل کاربران به هیچ وجه مجاز نبوده و مطابق قوانین سایت با متخلفین برخورد خواهد شد.

 ۳- اگرچه “چ‌یاب” سعی میکند تا از تمام نظرات و انتقادهای کاربران خود نهایت استفاده را ببرد، اما هرگونه بی احترامی به نویسندگان، مدیریت، کاربران و مواردی از این قبیل منجر به حذف اکانت کاربر متخلف میشود.

 ۴- منتشر کردن هرگونه تبلیغات،آدرس وبسایت و محتوای غیرمربوط در قسمت نظرات، مجاز نمیباشد.

 ۵- منابع خارجی از قبیل تبلیغات در داخل سایت، هیچ ارتباط مستقیم و غیرمستقیمی به سایت “چ‌یاب” نداشته و مسولیت کامل آگهی ها و صحت آنها برعهده آگهی دهندگان است.

 ۶- هرگونه کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکرمنبع و یا لینک مستقیم به آن مطلب، پیگرد قانونی دارد.

 ۷- “چ‌یاب” میتواند در هرزمانی که احساس نیاز کند،به تغییر قوانین خود بپردازد، لذا پیشنهاد میکنیم هر از چندگاهی صفحه قوانین سایت ما را مشاهده کرده تا از شروط و قوانین تغییر کرده باخبر شوید.

 

حریم خصوصی کاربران

در هنگام ثبت‌نام،اطلاعات گوناگونی از شما اخذ و ثبت میشوند که البته هیچ اجباری در پر کردن تمام فرم ها وجود ندارد، چرا که همه‌ی آنها از جهت ارتباط بیشتر با شما عزیزان صورت میگیرد. لازم است تا چند نکته در این مورد را باهم بررسی کنیم:

 ۱- تمامی اطلاعات نزد “چ‌یاب” محفوظ بوده و بدون حکم قضایی، در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار نمیگیرند.

 ۲- مسولیت نگهداری و حفظ رمز عبور بر عهده خود کاربران میباشد و “چ‌یاب” هیچ مسولیتی در قبال سرقت اطلاعات شما نخواهد داشت.

 ۳- در صورتی که با کلیک بر روی تبلیغات موجود در سایت ما به سایت دیگری هدایت شدید، ”چ‌یاب” هیچگونه مسئولیتی در قبال حریم خصوصی شما در سایت مقصد ندارد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا اشتراک نظرات و پیشنهادات خود میتوانید از آدرس های زیر استفاده کنید:


support@cheyab.ir