تایپوگرافیک چیست؟ و چه تاثیری در تبلیغ برند شما دارد؟

تایپوگرافی

تیزرها و ویدیوهای تبلیغاتی با توجه به نیاز و هم چنین فضای کاری در انواع مختلفی ساخته و عرضه می شوند. که یکی از انواع آن‌ها تایپوگرافیک است.

در تایپوگرافیک همانطور که از اسمش پیداست، طراحی گرافیک فقط با استفاده از حروف ، کلمات و همچنین اعداد انجام می شود؛ که برای زیبایی و جذابیت بخشیدن به آن از جلوه های بصری استفاده می شود. اگر مایل هستید بیشتر با این نوع تبلیغ و تیزر آشنا شوید، تا انتهای مطلب همراه ما باشید…

تایپوگرافیک چیست؟

معمولا از نام تایپوگرافی برای تصاویری استفاده می‌شود که با تغییرات ظاهری در شکل و حروف، تجربه‌ای زیبا و تاثیرگذار رقم می‌زنند. اما در اصل تایپوگرافیک هنر متحرک کردن کلمات است.

با استفاده از تایپو گرافیک شما در کمترین زمان به وسیله پیام های متنی زیبا، بیشترین اثرگذاری تبلیغاتی را بر روی مخاطبین خواهید داشت. در نتیجه کسب و کارتان را به شکل مطلوبی معرفی خواهید کرد.

سفارش تایپو گرافی ارزان

تایپوگرافـیک در کجا استفاده می شود؟

نمونه های تایپوگرافیک را به وفور در زندگی روزمره و دیجیتال خود مشاهده می‌کنیم. مانند تبلیغات تابلوهای روان در ورودی فروشگاه ها و مغازه ها، زیرنویس های تبلیغاتی تلویزیونی، تبلیغات کلیکی و بنرهای متحرک در سایت ها که همه و همه نمونه هایی از تایپوگرافیک و استفاده از متن های متحرک هستند.

دوره های اموزشی برنامه نویسی

همچنین ممکن است در انواع تیزرهای تبلیغاتی از تایپو گرافیک استفاده شود. شاید در زمان هایی خاص از یک تیزر موشن گرافیک، فقط شاهد تحرک و نمایش متون و کلمات باشیم که این موضوع اهمیت تایپوگرافیک را به خوبی نشان می دهد.

در قسمت هایی از یک فیلم یا موزیک ویدیو نیز ممکن است شاهد نمایش و حرکت کلمات و متون در قالب تایپوگرافیک باشید، که این موضوع تاثیر بالای تایپوگرافیک را در جذب مخاطب و رساندن پیام های تبلیغاتی نشان می دهد.

خدمات تصویری و ویدیویی

مزایای تایپوگرافیک چیستند ؟

شاید انجام تایپو گرافیک در ظاهر ساده و پیش پا افتاده بنظر برسد اما استفاده درست از رنگ، اندازه، مدل حرکت و همچنین افکت های متناسب با کلمات، طالب ذوق هنری و تجربه بالایی می باشد که از اهالی فن و هنر برخواهد آمد.

معمولا زمانی از تایپو گرافیک استفاده می شود که نیاز است پیامی فوری و گاه کوتاه به بیینده داده شود و نیازی به استفاده از تصاویر و المان های گرافیکی اضافه نیست. پس اگر نیاز فوری به یک تیزر کوتاه تبلیغاتی دارید؛ تایپوگرافیک راه حل مشکل شماست! می توان تنها با آماده کردن متنی مناسب یک تیزر تایپو گرافیک مفهومی را تنها چند ساعت یا چند دقیقه سفارش داد و تحویل گرفت.

همچنین عدم نیاز به تصاویر واقعی، فیلم بردار و حتی مجری از دیگر مزایای این نوع تبلیغات به شمار می‌رود.

         

         

تایپوگرافی چیست؟

تعرفه و راهنمای سفارش تایپوگرافیک

قیمت مناسب تیزرهای تایپو گرافیک در مقایسه با دیگر تبلیغات گرافیک متحرک نیز یکی دیگر از مزایای اصلی این نوع تبلیغات به شمار می‌رود؛ که خیلی از مشتریان و صاحبان کسب و کارها را به استفاده از این نوع تبلیغات مجاب می‌کند.

تایپو گرافیک ها در عین سادگی و ظرافت، حجم خروجی کمی دارند که همین امر موجب شده به وفور شاهد استفاده از تیزرهای تایپوگرافیک در گیف های تبلیغاتی و علی الخصوص محیط تلگرام باشیم.

استفاده از موزیک و افکت های صوتی در تیزرهای تایپو گرافیک امکان پذیر می باشد و این امر کاملا بر عهده سفارش دهنده و یا طراح است.

باید توجه کرد که در تایپوگرافیک، فونت های درستی به کار رود و از فرمت مناسبی برای متون استفاده شود؛ در این صورت تبلیغات شما برای همیشه در ذهن مخاطب نقش می‌بندد. اما آیا طراحی تاپیوگرافیک کار هر کسی است؟ قطعا خیر. طراحی تیزرهای تبلیغاتی خود را به تیم طراحی چ یاب بسپارید! اما دلیل ما برای این پیشنهاد چیست؟ و چرا باید برای سفارش تایپو گرافیک خدمات چ یاب را انتخاب کنید؟

چرا خدمات چ یاب؟

تیم طراحی و گرافیک چ یاب با بهره گیری از توان و تجربه کاری بالا در زمینه‌ی طراحی تیزرهای تبلیغاتی، همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. می‌توانید تعرفه‌ی مربوط به تایپوگرافیک و سایر خدمات موشن گرافیک را در صفحه خدمات موشن گرافیک مشاهده کنید.

تیم ما در کوتاه‌ترین زمان و با قیمتی مناسب، طراحی تیزرهای تبلیغاتی شما را به صورت کاملا با کیفیت انجام می‌دهد. در ضمن اگر در مورد هر کدام از خدمات گرافیکی ما سوالی داشتید و یا برای انتخاب خدمات مناسب خود نیازمند مشاوره بودید، می‌توانید با متخصصان ما تماس بگیرید. 

برای مطلع شدن از آخرین آموزش‌ها و تخفیف‌های ما می‌توانید در کانال تلگرام چ یاب عضو شوید.


سوالات متداول

تایپو گرافیک چیست؟

تایپوگرافیک چه کاربردی دارد؟

مزایای تایپوگرافیک

تعرفه سفارش تایپوگرافیک

مهندس صنایع | علاقمند به گرافیک و موشن گرافیک